Test Yaptır & Durumunu Bil (DB)

“Hornet’te, topluluğumuzun sağlığı ve mutluluğuna bağlıyız.” Sağlık hizmetlerinin bir hak olduğuna inanıyoruz ve herkesin HIV önleme ve tedavi ihtiyaçlarına erişebilmesini sağlamak istiyoruz Bu sebeple, 2011 yılından beri Hornet’in bir özelliği olan Durumunuzu Bilin (DB) ile HIV konusunda farkındalık yaratmaya çalışıyoruz

Erken teşhis, tedavinizde büyük bir fark yaratabilir. Ne kadar erken test yaptırırsanız, sağlığınızı o kadar çabuk kontrol altına alabilirsiniz. HIV’nin tedavisi olmasa da, düzenli test yaptırmak tedaviye erken başlayarak sağlıklı kalmana yardımcı olabilir.

Virüsü belirlenemeyen viral boyutlara indirgemek, insanların uzun ve sağlıklı bir yaşam sürdürebilmeleri ve aktarma şanslarının neredeyse imkansız olduğu anlamına gelir. Test yaptırmak hızlıdır ve dünya genelinde birçok ücretsiz test yeri vardır Senin için doğru olan bir test merkezi bul ve her üç ila altı ayda bir test etme rutini edin. En yakın HIV Test Merkezlerini aşağıdaki linklerde bulabilirsin:

Hornet Mekanları

Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezleri

HIV.gov

HIV durumunu Hornet profilinde paylaşmanı ve güncel tutmanı öneririz. Durumunu açıklamak utanılacak bir şey değildir ayrıca sağlığın ve toplumun için yararlıdır HIV’i önlemek ve hastalık ayıbını azaltmak için hep birlikte çalışabiliriz

HIV ve Cinsel sağlık hakkında daha fazla bilgi edinmek için, aşağıdan Hornet’in resmi bir YouTube kanalındaki ‘Ask a Pro’ Video Serisini izleyebilirsin:

https://www.youtube.com/watch?v=MU0ePIhw84M

 

Seri, Hornet’in Kıdemli Sağlık İnovasyon Stratejisti Alex Garner tarafından yaratılmış olup tüm sorularını yanıtlamak için hazırlandı. Videoları buradan bulabilirsin.

Daha fazla yardıma ihtiyacın var mı?

Lütfen, impact@hornet.com adresine yazarak Sağlık İnovasyon Stratejimiz ile iletişime geç.

SSS köşemizde bir çözüm bulamazsanız, lütfen feedback@hornet.com adresimize yazın. Kullanıcı kimliğinizi e-postaya eklemeniz önemlidir, böylece hesabınızı bulabiliriz. Hesap kimliğiniz profilinizde yer alır ve ‘@’ sembolü ile başlar.

Back to all topics

Quantcast