Top Streamer & Top Badge Programı Hakkında Sık Sorulan Sorular

S: Trend nasıl çalışır?

C: En iyi yayıncılar için trend takibi şu şekilde çalışır: Trendlerin en üstünde her zaman en iyi 12 yayıncıya ayrılmış yerler bulunur. Eğer yayında 12’den fazla en iyi yayıncı varsa, onlar rastgele olarak bu 12 yerle sırayla değişirler. Eğer bu 12 en iyi yerden birinde değilseniz, normal trend pozisyonunuzda olursunuz. Ancak, trendde aşağıya düşebilirsiniz, eğer: a) içeriğiniz uygunsuz bulunursa; b) profil resminiz uygunsuz bulunursa (kısmi çıplaklık uygunsuz kabul edilir); c) içeriğiniz izleyicileri itiyorsa (kötü aydınlatma, çerçevenin dışına çıkma, boş yayınlar vb.).

S: En iyi yayıncı statüsünü kaybedebilir miyim?

C: Evet. En iyi yayıncılar, kurallarımızı aşırı şekilde ihlal eden (çıplaklık, zorbalık vb.) veya aşağıda belirtilen kuralları ihlal edenler, muhtemelen rozetlerini kaybedeceklerdir. Haftada en az 4 saat yayın yapmaz ve minimum elmas alımına ulaşmazsanız, rozetinizi kaybedersiniz. Bunlar, en iyi yayıncıların rozetlerini kaybetmelerinin en yaygın iki yoludur.

S: Hesap, engelleme, elmaslar veya para çekme ile ilgili sorunlarım olursa kime başvurmalıyım?

C: Bu konularda hornetlive@hornet.com adresine başvurabilirsiniz. Harika haber: Top Streamer destek için her zaman @topstreamers resmi profili ile iletişime geçebilirsiniz!

S: Beni rahatsız eden veya zorlayan birisi olursa ne yapmalıyım?

C: Uygulamamızda her türlü taciz ve zorbalığı hoş karşılamıyoruz. Böyle bir durumla karşılaşırsanız, derhal müdahale etmemiz için feedback@hornet.com adresine başvurun. Bu durumun kanıtlarını uygulamamızda belirttiğinizden emin olun ve hesabınızı kaydederken kullandığınız e-posta adresini kullanın.

Top Streamer Program Kılavuzu

Top Streamer programına katılım, sizden beklenen sorumluluklar, beklentiler ve daha yüksek standartlarla ilişkilidir. Yayınlarınız sırasında, başkalarının yayınlarında ve mesaj gönderirken her zaman aşağıdaki kurallara ve standartlara uymanızı bekliyoruz. Bu kuralların ihlali uyarıya, hesabın engellenmesine, en üst rozetin kaybına ve bazı durumlarda hesabınızın kaybına neden olabilir. Her zamanki gibi, hizmet şartlarımıza uyun ve bunları düzenli olarak kontrol edin.

 1. Profil fotoğrafınız, gömlek olmadan veya bikini içinde (bir su birikintisinin yanında olsanız bile) olmamalıdır.
 2. Top Streamer programında başkaları hakkında dedikodu yaymayın ve olumsuz konuşmayın. Herkesin TOP STREAMER programına katılmak için kendi sebebi vardır ve birbirinize saygı göstermenizi bekliyoruz.
 3. Yayın esnasında uyumayın ve ekranı boş bırakmayın. Sürekli kamerada olamıyorsanız, yayın yapmak için en uygun zamanı bulun.
 4. Kimseye hesap bilgilerinizi vermeyin ve sizin adınıza yayın yapmalarına izin vermeyin.En iyi yayıncı olan sizsiniz, bu nedenle yayını sizin yapmanız gerekir.
 5. Yayınınızda kimseye uygunsuz jestler, danslar veya soyunmalar yapmasına izin vermeyin. Bu tür durumlar yayınınız sırasında meydana gelirse, onların eylemlerinden siz sorumlu olacaksınız. (Next|Date için geçerli değildir).
 6. Silinmiş hesapların (daha önce hesapları kapatılan(engellenen,askıya alınan kişilerin) kullanıcılarını yayına dahil etmeyin ve onlarla etkileşime geçmeyin, çünkü bu kişiler şartlarımızı ihlal ettikleri için uygulamamızdan silinmiştir.
 7. Hornet Live gönderileriyle uygunsuz mesajlar yayınlamayın.
 8. Yayınınızda OnlyFans, Premium Snapchat veya benzeri hizmetlerin reklamlarını yapmayın.
 9. Yetişkinlere yönelik açık içeriklerin herhangi bir şekilde uygulama içinde veya dışında halka açık satışı veya tanıtımı yasaktır.
 10. Direksiyon başında yayın yapmayın! Araç park etmiş olsanız bile, araba kullanıyor gibi görünmeniz nedeniyle yasaklanabilirsiniz. Bu durumda, güvenli olmak için eve dönene kadar yayına başlamayı beklemek daha iyidir.
 11. Yayın sırasında alkol tüketmek ve sigara içmek tavsiye edilmez. Lütfen ilgi çekici içerikler yayınlayın ve yayınınızı ilginç hale getirin.
 12. Kişisel bilgilerinizi veya başkalarının kişisel bilgilerini açıklamayın. Bu, hesap giriş bilgileri, tam isimler, adresler, telefon numaraları vb. Içerir.
 13. Mola Politikası: En iyi yayıncılarımızın dinlenmeye ve ara vererek tatile çıkmaya ihtiyaç duyabileceğini anladığımız için, her yıl 6 haftaya kadar izin alabilme ve bunları ihtiyaç duydukları herhangi bir şekilde kullanabilme imkanı sağlıyoruz. Bu dinlenme süresini önceden bildirmeniz gerekmektedir (en azından istediğiniz haftadan bir hafta önce). İzin almak için feedback@hornet.com adresine e-posta gönderebilir veya @topstreamers profilimize istediğiniz tarihleri belirten bir mesaj gönderebilirsiniz. Bizi önceden bilgilendirmezseniz, sonucunuz negatif olacaktır (1 hafta yerine 2 hafta), size verilen 6 haftadan 1 hafta düşülecektir; bu nedenle bize bildirmeniz çok önemlidir. İzin politikası şu şekilde işler: izniniz şu şekilde ayrılacaktır: 2024 yılı Ocak ayından Haziran ayına kadar (3) hafta verilecektir. Ardından, Temmuz ayından Aralık ayına kadar (3) hafta daha verilecektir. İşte 6 haftalık izin politikasının çalışma şekli budur. (Not: Bu talep edilen izin, sadece hedefinize ulaşmadığınız haftayı içermez. Bu gerçekleştiğinde sizi bildirmeye ve uyarı vermeye devam edeceğiz.) 6 haftayı aşarsanız, gerekli bildirim ve belgeler olmadan ek yayın süresi talep etme hakkınız olmayacaktır, acil durumlar hariç. Bu gerekliliğe uymamanız Üst Yayıncı rozetinizin kaldırılmasına yol açacaktır. Bu belirli mola süresi boyunca minimum Elmas gereksinimlerini karşılama zorunluluğundan muaf olacaksınız. Üst Yayıncı rozetiniz hala profilinizde görünür olacak ancak askıya alınacaktır. Ayrıca, bu mola süresi net bir şekilde belirtilecek ve yayına ne zaman dönmeniz gerektiği bildirilecektir. Bu süre zarfında Üst yayıncı rozetinizin kazanımı iptal edilecektir.

Back to all topics

Quantcast