Support

Home > Genel

Neden bu kadar çok reklam var?

Ücretsiz sürümümüzde reklam gösterdiğimiz doğru. İşin özü? Çalışmayı sürdürmek, yeni özellikler geliştirmek ve yenilik yapmak için gelire ihtiyacımız var. Bu yüzden reklam gösteriyoruz: böylece ihtiyacımız olan geliri elde edebiliyoruz.

Öte yandan, kullanıcı deneyimini ne kadar etkileyebileceklerini ve size reklam gösterme konusundaki sorumluluğumuzun boyutunun da farkındayız. Gelir ve kullanıcı deneyimi arasındaki ilişkiyi dengelemeye çalışırken, yönetim tarafından günlük olarak denetlenen bu alanın şirketimizin en çok izlenen alanı olması tesadüf değil.

Konu reklamlar olduğunda, kullanıcılarımızın davranışlarını anlamak için sürekli olarak toplayabileceğimiz verileri araştırıyoruz. Bu bıcak sırtı, çok ince bir çizgi, hata yapmaya yer yok. Herkesin kaç reklamın kabul edilebilir olduğuna dair farklı bir eşiği var ve ne yazık ki bazı kullanıcılar gösterdiğimiz reklam sayısının çok fazla olduğun düşünmekteler.

Bu seni kaybetmek istediğimiz anlamına gelmiyor elbette! Aksine, seni düşünürek Premium’u geliştirdik: abone olarak, uygulamanı  reklamsız bir sürüme yükseltebilir ve sunduğumuz diğer gelişmiş özelliklere erişebilirsin.

Premium’a nelerin dahil olduğundan emin değilsen, lütfen bu yazıyı oku.

SSS bölümümüzde bir çözüm bulamadıysan, lütfen bize feedback@hornet.com adresinden yaz.

Back to all topics

Quantcast