Мій обліковий запис заблоковано

Нам шкода, що Ваш обліковий запис заблоковано.

Існує кілька причин, чому це могло статися, але загальна відповідь полягає в тому, що це сталося через порушення наших умов використання та/або правил використання.

Наша команда модераторів перевіряє весь вміст профілю на відповідність правилам користування. На жаль, іноді певні порушення правил можуть призвести до блокування.

Заблоковані користувачі не мають доступу до Hornet і під час спроби входу отримують повідомлення, що їх профіль заблоковано.

Ось найпоширеніші причини блокування облікового запису:

Неповнолітній користувач

Найпоширенішою причиною блокування облікового запису є те, що його власник не досяг повноліття або ми отримали чисельні скарги, що він є неповнолітній.

  • Чи містить Ваш профіль будь-яку інформацію, яка вказує на те, що вам менше за 18 років?
  • На фотографії в профілі Ви виглядаєте молодше 18 років?
  • Чи говорили Ви іншим користувачам, що Вам менше 18 років?
  • Чи хтось погрожував поскаржитись, що Вам не виповнилося 18 років?
  • Ви підозрюєте, що на Вас поскаржилися про те, що Ви не досягли 18 років?

Якщо на будь-яке з цих питань відповідь “так”, Ви повинні надати нам підтвердження віку у формі офіційного посвідчення особи з фотографією, наприклад: посвідчення водія або паспорт чи id-картку. Нам потрібно лише побачити Ваше ім’я, дату народження та орган, який видав документ. Будь-які інші деталі можуть бути приховані.

Комерційні облікові записи

Ще одна причина, чому Ваш обліковий запис може бути заблоковано – комерційний, бізнес, благодійний профіль або профіль пропаганди сексуального здоров’я. Hornet не дозволяє використовувати неособисті профілі.

Якщо Ви є благодійною організацією або програмою, пов’язаною зі здоров’ям, зв’яжіться з нами, щоб узгодити дії.

Фейкові фото

Ще одна причина, через яку Ваш обліковий запис може бути заблоковано – фотографії у Вашому профілі Вам не належать. Ми заблокуємо несправжній обліковий запис, якщо була спроба видати себе за іншу людину або якщо справжня особа подала запит на видалення профілю.

Зверніть увагу, що ми не можемо дозволити профіль, який видає себе за іншу особу.

Відверті фото

Ми блокуємо облікові записи з оголеними фотографіями або фотографіями сексуального характеру.

Ми блокуємо профілі за завантаження фотографій оголеного тіла якщо користувач багаторазово наполегливо завантажував занадто відверті фото. При кожній відхиленій фотографії надсилаються попередження, тому ми не будемо розблоковувати профіль.

Образливі профілі

Ми заблокуємо обліковий запис, якщо отримаємо кілька скарг про те, що користувач ображає інших. Зазвичай ми робимо попередження перед блокуванням, однак ми можемо заблокувати без попередження, якщо порушення було серйозним і ми отримали докази порушення. Добре подумайте: чи може це стосуватися Вас?

Підтримка безпечного середовища є надзвичайно важливою для Hornet. Ми дуже серйозно ставимося до скарг про образливу поведінку. У Вашому випадку Ви або отримали попередження, але не змінили свою поведінку, або ми отримали доказ серйозного порушення. У цьому випадку ми не розблокуємо Ваш профіль.

Якщо Ви не знайшли відповідь на питання на сторінці поширених питань, будь ласка, напишіть нам на адресу feedback@hornet.com.

Back to all topics

Quantcast