Чому тут так багато реклами?

Це правда – ми показуємо рекламу в нашій безкоштовній версії. Нам потрібен дохід, щоб продовжувати працювати, розробляти нові функції та впроваджувати інновації. Ось чому ми показуємо рекламу: щоб ми могли отримати потрібний дохід для підтримки та розвитку платформи.

З іншого боку, ми розуміємо, наскільки вони можуть вплинути на взаємодію з користувачем і розмір відповідальності, яку ми несемо за показ Вам реклами. Наше керівництво щоденно ретельно контролює цю сферу нашої компанії, оскільки ми намагаємося збалансувати співвідношення між доходом і досвідом користувачів.

Ми постійно досліджуємо рекламні дані, щоб краще зрозуміти поведінку наших користувачів. Кожен має різний поріг щодо прийнятної кількості оголошень. На жаль, деякі користувачі вважають, що ми показуємо забагато реклами.

Але ми не хочемо Вас втратити! Навпаки, ми подумали про Вас, коли ми розробили Premium – підписавшись, Ви можете оновити свій застосунок до Premium версії без реклами та отримати доступ до інших розширених функцій.

Щоб дізнатися більше, що включено в Premium підписку, прочитайте цю статтю.

Якщо Ви не знайшли відповідь на питання на сторінці поширених питань, будь ласка, напишіть нам на адресу feedback@hornet.com

Back to all topics

Quantcast