Що таке Правила Hornet?

Правила – це не рекомендації і ними не можна нехтувати. Ми просимо усіх користувачів максимально їх дотримуватися. Без винятків. Правила гарантують, що кожен член спільноти почуватиметься в безпеці та захищеним від небажаного контенту чи поведінки з боку інших користувачів. Якщо ви порушите правила, ви отримаєте попередження або будете заблоковані. Все залежить від типу порушення.

Як ми модеруємо?

У нас є автоматизована система та команда модераторів, які переглядають весь контент, який завантажується користувачами мережі. Хоча ми використовуємо штучний інтелект для допомоги у модерації контенту, усі видалення, попередження та блокування виконуються людьми (модераторами), і алгоритми нічого не роблять автоматично.

Правила Hornet

Сексуальний Контент

Ми розуміємо, що ви можете захотіти показати буквально всю красу свого тіла, але, як і в будь-якій іншій соціальній мережі, є межі, які не можна порушувати. В іншому випадку застосунок Hornet може бути вилучений з ринків Apple та Google. Крім того, не всі хочуть бачити ваше порно або фотографії члена в застосунку.

Детальніше

Неприємний Контент

Все, що ви публікуєте у Hornet, не повинно викликати в інших користувачів почуття дискомфорту, огиди, страху чи шоку. Інші користувачі можуть бути більш чутливими до контенту, який для вас є прийнятним.

Детальніше

Якщо ви помітили у застосунку щось зі списку вище, подайте скаргу на профіль і виберіть причину Зображення з порушенням.

Дискримінаційний Контент

Люди різні, і ми цінуємо цю різноманітність. Ми не терпимо насмішок над іншими користувачами або неприйняття їх лише тому, що вони не відповідають вашим критеріям пошуку. Будь-який контент подібного характеру буде видалено. Це стосується будь-якого дискримінаційного контенту, зокрема в плані:

Автентичність

Будьте справжніми. Ми не дозволяємо завантажувати чужі або несправжні світлини. Обманювати інших користувачів і видавати себе за когось іншого – дуже погано. Ми розуміємо, що в деяких регіонах дуже небезпечно завантажувати справжні фотографії, тому нам не потрібне ваше обличчя чи щось, що може розкрити вашу особу. Фото без обличчя – цілком нормально. Це може бути навіть фотографія вашої руки, дерева чи будь-чого іншого, але фотографію маєте зробити ви.

Детальніше

Важливо розрізняти випадки несправжнього фото і несправжньої особи:

Авторське Право

Весь контент, який ви завантажуєте, повинен належати вам. Ми не дозволяємо використовувати контент, захищений авторським правом. Знайте, що ми однозначно відхилимо на свій розсуд усе, що має водяні знаки та те, що ми можемо вважати захищеним авторським правом. Крім того, якщо ваше власне відео містить музику, захищену авторським правом, воно буде відхилено з тієї ж причини.

Не є порушенням:

Детальніше

Усі відео, які містять музику, захищену авторським правом, будуть відхилені:

Якщо ви хочете мати музику у своїх відео, скористайтеся нашою функцією AI Music. Це єдиний “законний” спосіб додати музику до ваших відео.

Конфіденційна Інформація

Не поширюйте інформацію чи твердження про інших людей незалежно від того, правдиві вони чи ні. Це серйозне порушення, яке може призвести до блокування вашого облікового запису. Навіть якщо хтось і зробив вам щось погане в реальному житті чи в Інтернеті, ми не можемо це підтвердити чи спростувати, тому ми не хочемо сприяти поширенню потенційно оманливої інформації.

Детальніше

Інше

Якщо ви помітили щось із наведеного вище списку в застосунку, будь ласка, подайте скаргу на профіль і виберіть Зображення з порушенням та напишіть коментар, якщо порушення є серйозним і потребує ретельного дослідження.

Комерційна Діяльність

Hornet не є ринком, і ведення будь-якої комерційної діяльності тут суворо заборонено.

Детальніше

Якщо ви помітили, що хтось займається комерційною діяльністю, подайте скаргу на профіль та виберіть причину Комерційна діяльність та залиште коментар у деталях, якщо порушення неочевидне.

Протизаконні Дії

Все, що заборонено законом, заборонено і у Hornet. Включно з наркотиками та незаконною сексуальною поведінкою.

Детальніше

Наркотики. Не можна ні цікавитись, ні вживати, ні пригощати, ні продавати. Вживання наркотиків або демонстрація будь-яких наркотичних аксесуарів є серйозним порушенням. Це також стосується країн/регіонів, де вживання певних наркотиків є законним. Продаж наркотиків призведе до миттєвого блокування профілю. Навіть не намагайтеся замаскувати цю діяльність. Крім того, навіть якщо ваша сигарета на фото виглядає підозріло або її дим виглядає занадто густим, ми залишаємо за собою право відхилити фото.

Збочення (зоофілія, педофілія, інцест тощо) - миттєве блокування без права на оскарження.

Якщо ви помітили, що хтось позитивно згадує чи продає наркотики або бере участь в іншій незаконній діяльності в застосунку, подайте скаргу на профіль, виберіть причину Інше та залиште коментар у деталях.

Неповнолітні

Шкідлива Поведінка

Ставтеся до мережі та її користувачів із повагою. Ми не дозволяємо нецензурну лексику та небажану поведінку в застосунку, незалежно від того, де вона міститься: у вашому описі профілю, публічному коментарі чи приватному чаті.

Детальніше

Якщо ви з кимось не згодні, немає потреби поливати один одного брудом ні публічно, ні приватно. Ненависть завжди породжує ще більше ненависті. Якщо вам не подобається користувач, ви можете заблокувати його, і ви будете невидимі один для одного. Побережіть свої нерви.

Спам і Шахрайство

Як Поскаржитись

Нижче ви знайдете деякі вказівки щодо того, як належним чином скаржитись на користувачів, а також деякі поширені помилкові уявлення користувачів щодо скарг.

Детальніше

Дуже важливо обрати правильну причину скарги. Під час подання скарги у вас є спадний список із усіма причинами та полем, де ви можете записати свій коментар, щоб ми краще зрозуміли суть порушення. Якщо ви скаржитесь на профіль і вибираєте причину Зображення з порушенням, це означає, що ми перевірятимемо лише фотографії профілю. Якщо причина Текст з порушенням, ми переглянемо опис профілю користувача або підпис до допису, якщо скарга на допис. Якщо ви виберете неправильну причину, існує велика ймовірність того, що ми можемо не помітити фактичне порушення.

Будь ласка, зверніть увагу, що причина Текст з порушенням використовується у випадках, коли є порушення в описі профілю або в підписі до допису та не має нічого спільного з приватними чатами. Крім того, ми не можемо перевіряти чати. Якщо вас напряму образили в приватному чаті чи публічному коментарі, вам потрібно обрати причину Образливий профіль або Образлива поведінка.

Скарги на профіль і на допис у стрічці. Це 2 абсолютно різні категорії, і їх потрібно правильно використовувати. Якщо ви хочете поскаржитись на допис в стрічці новин, але скаржитесь на весь профіль або навпаки – це помилка, через яку ми можемо не помітити порушення.

Якщо ви не можете класифікувати тип порушення та обрати причину скарги, виберіть причину Інше та обов’язково опишіть суть порушення, щоб ми могли знати, що і де шукати. Якщо ви цього не зробите, ми можемо не помітити порушення, якщо воно не є очевидним.

Не слід зловживати скаргами. Ми розглядаємо всі скарги, і якщо дійдемо висновку, що ви навмисно надсилаєте беззмістовні неправдиві скарги, ви щонайменше отримаєте попередження, в гіршому випадку вас заблокують. А от проти людей, на яких ви поскаржились, не буде вжито жодних заходів.

ЧаПи (Часті Питання)

Якщо ви не знайшли відповіді на свої запитання або вам потрібно більше інформації, відвідайте нашу сторінку Частих Питань. Ми також радимо вам прочитати наші поради з безпеки.

Поширені Скарги і як ми з ними справляємось

Тут ми зібрали деякі найпоширеніші некоректні скарги, які ми отримуємо. Зазвичай вони базуються на неправильному розумінні правил Hornet. Найпоширеніші проблеми перераховані нижче:

 1. Ви видалили моє фото з оголеним торсом. А чому ви не видаляєте його???

  У нас є багато критеріїв, на які ми звертаємо увагу, і може бути багато припущень щодо того, чому ваше фото було відхилено, а чиєсь – ні. Іноді недостатньо мати на собі спідню білизну, щоб отримати схвалення вашого фото. Можливо, з вашим торсом і все гаразд, але чи думали ви про решту? Можливо, ви показуєте середній палець на фото або курите щось заборонене. Або, можливо, ви приспустили штани/шорти занадто низько, і ми бачимо багато лобкового волосся або сам лобок. Можливо, ваша білизна занадто тісна і ми можемо легко побачити обриси та форми ваших інтимних органів.

 2. Він у трусах!!!

  Тема спідньої білизни дуже суб’єктивна. Ми дозволяємо фото у спідній білизні, якщо вона одягнена належним чином і ваші інтимні частини не є чітко окреслені і не дуже випирають. Вільні шорти-боксери мають високі шанси бути схваленими, мінімальні стринги, швидше за все, будуть відхилені. Якщо ми побачимо половину чи більше ваших голих сідниць, ми відхилимо фото. І, будь ласка, не фокусуйтеся на паху, коли фотографуєте себе в спідній білизні.

 3. Фетиші.

  Ми знаємо про всі ваші пристрасті, але деякі з них можуть виявитися занадто відвертими для наших повелителів.

  Тема БДСМ дуже делікатна. Будь-які фото чи малюнки, що зображують надто агресивне домінування, садизм, мазохізм і підкорення, будуть відхилені. Зв’язування - дозволено, але ми відхилимо фото, якщо на ньому хтось буде збудженим або страждатиме.

  Дозволено: пов’язки на очі, маски, собачі маски, нашийники та чокери, затискачі для сосків, мотузки, стрічки;

  Заборонено: розширювачі для рота, затискачі для статевих органів, пояси цнотливості і всі секс-іграшки фалічної форми та все, що ви збираєтесь вставити у свої інтимні місця.

  Ступні, шкарпетки, пахви: заборонено облизувати/цілувати/нюхати. Ось універсальне правило: не завантажуйте фотографії, на яких хтось збуджений або страждає.

 4. ЦЕ ЖІНКА!!!

  Hornet – це платформа ЛГБТК+, і ми вітаємо будь-яку стать та гендерну ідентичність. Користувачі, які регулярно скаржаться на інших користувачів через їх стать, будуть заблоковані.

 5. Це реклама та пропаганда алкоголю/куріння!!!

  Ні, це не так. Дорослі люди можуть палити та пити на фото, і це не є ані комерцією, ані рекламою.

Ми щодня старанно працюємо, щоб убезпечити наших користувачів та саму мережу Hornet, однак завжди є людський фактор, і іноді можуть бути допущені помилки. Якщо таке і трапляється, то нам дуже шкода і це точно стається ненавмисно, тому ми сподіваємося на ваше розуміння.

Крім того, наша команда складається з людей, які походять з різних країн, і ми не володіємо всіма мовами, тому можливі помилки через проблеми з перекладом. Сподіваємося на ваше розуміння і тут.