Відомо потенційне місто, яке прийматиме у себе XII Гей-Ігри в 2026 році

Відомо потенційне місто, яке прийматиме у себе XII Гей-Ігри в 2026 році

Be first to like this.

This post is also available in: English Русский ไทย

У лютому цього року Генеральна асамблея Федерації Гей-Ігр оголосила, що три міста увійшли до шорт-листа кандидатів для проведення XII Гей-Ігр 2026 року. Цього тижня вони оголосили, що з них місто Валенсія (Іспанія) виграло тендер як потенційне місто проведення!

«Ми раді оголосити @Valencia Bid City Gay Games XII 2026 обрана як можливе місце проведення XII Гей-Ігор у 2026 році. Вітаємо команду Валенсії! »

СХОЖА СТАТТЯ | Ці 3 міста увійшли до короткого списку кандидатів для проведення XII Гей-Ігор 2026 року

Заснована як Гей-Олімпіада в Сан-Франциско в 1982 році, Федерація Гей-Ігр прагне просувати рівність всіх людей – особливо тих, хто належить до ЛГБТК+ спільноти – у всьому світі. Крім проведення Гей-ігор кожні чотири роки, вони також присуджують стипендії малозабезпеченим людям, щоб вони могли бути присутніми на Іграх та працюють з некомерційними організаціями у самих містах-організаторах.

Грунтуючись на цінностях Участі, Залученості та Особистих досягнень, кожен може взяти участь у гей-іграх, а це означає, що ніхто не може бути виключений через його «сексуальну орієнтацію, стать, расу, релігію, національність, етнічне походження, політичні переконання, спортивні/артистичні здібності, фізичні навантаження, вік чи стан здоров’я». Гей-ігри буквально змінили світ, ставши найбільшим спортивним та культурним заходом, відкритим для всіх учасників. Крім того, вони кинули виклик традиційно прийнятому менталітету у спорті та ЗМІ: розширили жіночий спорт, створили вікові категорії та впровадили політику включення трансгендерів до змагань – і це лише деякі з пунктів.

XI Гей-Ігри, перенесені на 2023 рік, пройдуть у Гонконгу. Раніше Ігри проводилися в таких містах, як Сідней, Ванкувер, Амстердам і Чикаго, і 2023 стане першим роком, коли вони пройдуть в одному з міст Азії.

Ви можете дізнатися більше про місію, вплив та спадщину Федерації Гей-Ігор тут.

А ви плануєте брати участь у XI Гей-Іграх у 2023 році чи у XII Гей-Іграх у 2026 році?

Quantcast