Навіщо ви це створили: мастурбатор “Життя комах”

Навіщо ви це створили: мастурбатор “Життя комах”

Be first to like this.

This post is also available in: English Русский ไทย

Приготуйтеся до того, що прислів’я “на колір і смак товариш не всяк” набуде абсолютно нового сенсу. Звичайно, з мастурбатором “Життя комах“.

Що це таке? О, ви знаєте, просто мастурбатор “Життя комах“. Творець Малек Лазрі назвав свій винахід «УЛЬТРА РІДКІСНОЮ» секс-іграшкою наших нічних кошмарів із гусеницею Геймліхом із анімаційного фільму «Життя комах». Цей предмет рекламується як “Святий Ґрааль” і “ніколи не був публічним, а видавався лише декільком вибраним високопоставленим керівникам Pixar для особистого користування”. У мене є серйозні сумніви щодо обох цих тверджень, але нехай буде в ім’я художньої цілісності, чи щось таке.

Вартість мастурбатора “Життя комах” оцінюється в колосальні 2000 доларів, оскільки таких існує лише чотири штуки.

Спостерігачі з орлиним поглядом зауважать, що мастурбатор не зовсім функціональний, тому що в ньому немає отвору. Корпус справжній, наповнений силіконом, відлитим у глиняній формі. Обличчя, від якого я не можу відвести погляд, розфарбоване перманентними маркерами.

Минулого року у статті про майбутнє сексу штатна письменниця Vice Саманта Коул поставила два питання:

Через сотні років, якщо розумне життя все ще існуватиме на Землі, якщо археологи відкопають все ще цілі шматки пластикових оболонок з прогумованими геніталіями, що вони подумають про мастурбатори?

Чи вважатиметься це застарілим уявленням про те, як суспільство буквально об’єктивувало та перетворювало сексуальне задоволення на товар, чи поворотним моментом у нормалізації секс-іграшок для всіх людей та нашим першим кроком у світ, де технології є невід’ємною частиною сексу?

Цього року у статті про мастурбатор “Життя комах” письменниця Vice Саманта Коул запитала лише «що це таке і навіщо це створили».

Мені дуже сумно повідомляти, що мастурбатор “Життя комах” більше не доступний для покупки на Craigslist чи eBay. Я можу тільки сподіватися, це означає лише те, що цей неймовірний предмет було продано.

Чи не надто далеко зайшло людство? Що б ви робили з мастурбатором “Життя комах“?

Зображення мастурбатора “Життя комах” взято з аукціону eBay.

Спочатку ця стаття була опублікована у червні 2020 року. З того часу вона була оновлена.

Quantcast